پرش لینک ها

درباره ما

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن یکی از بزرگترین شرکت های پیمان کاری و خدماتی در زمینه انواع پوشش های ساختمانی و پوشش مبلمان شهری مانند سایبان ایستگاه اتوبوس ،پل عابر پیاده و پوشش گلخانه ای، جهت ساخت انواع گلخانه می باشد. زمینه کاری شرکت طراحی و محاسبه و ساخت و اجرای تمام اجزای یک پروژه می باشد که شامل فونداسیون ،دیوار ،اسکلت وپوشش وآب بندی نهایی می باشد. انجام بیش از ۱۰۰۰پروژه موفق در سطح تمام ایران از افتخارات این شرکت می باشد که بیانگر توان طراحی ومحاسبه و اجرا ودرنهایت قدرت مدیریت پیمان کاری این شرکت می باشد. نوع پروژه و نوع کار مهم نیست ،مهم این است که طراحی،محاسبه واجرای آن را به اکیپ های قدرتمند شرکت بسپارید تا تفاوت محسوسی را در ظرافت زیبایی و استحکام تجربه کنید.

ارزش ها

– افزایش کیفیت مدیریتی و تخصصی در نحوه انجام کار.
– هم گامی با خواست ها و نیازهای صاحبان سهام.
– کاهش هزینه های غیرضروری در برابر سرمایه گذاری برای رشد توسعه کمی و کیفی شرکت.

استراتژی

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن به عنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ساختمان، استراتژی های خود را بر پایه ی سرمایه گذاری, مشارکت, طراحی و اجرای پروژه های شهرسازی, ارتقای سطح دانش تخصصی برای استفاده از تکنولوژی نوین, تهیه و تولید کلیه لوازم ساختمانی, تهیه زمین برای خرید و اجاره بنا نهاده است.

چشم انداز

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن با در نظر گرفتن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه با هدف تامین ساختمان‏های ایمن، زیبا برای مشتریان، در افق زمانی ۵ ساله آتی خود، چشم انداز خود را براساس ورود به بازار بورس اوراق بهادر در گروه انبوه سازان, توسعه گسترده در خاورمیانه,طراحی و اجرای سیستم کارآمد سنجش رضایت مشتری در سازمان بنا نهاده است.

اهداف ما

·         پاسخگویی به نیاز های متنوع و جدید متقاضیان و سرمایه گذاران

·         ایجاد کلینیک مشاوره سرمایه گذاری و برقراری ارتباط مستمر با متقاضیان

·         پذیرش مشارکت سرمایه گذاری از طرق مختلف ( سپرده گذاری ، سهمی ، متری واحدی و)

·         استفاده از فن آوری های روز دنیا در طراحی و اجرا

·         گسترش خدمات آموزشی ، مهندسی و مدیریت ساخت و افزایش سطح دانش در حوزه های مرتبط

·         تولید و عرضه ابنیه و خدمات مهندسی با سطح کیفیت جهانی

·         شناسایی و ارتباط مستمر با منابع تامین کننده معتبر تجهیزات و مصالح ساخت

مهارت های ما

ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی خدماتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان ارائه نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

نیروی انسانی

شرکت ساختمانی طاق گستر ثامن سازمانی است یادگیرنده، پیشگام در عرصه مدیریت منابع انسانی در کشور، حافظ کرامت انسانی و پایبند به ارزشهای سازمانی، برخوردار از کارکنان حرفه‌ای باانگیزه, کارآفرین، خلاق، مسلط به دانش و مهارت بهره‌برداری از منابع، چالشگر و رقابت‌کننده در عرصه کسب و کارهای جهانی که متناسب با اقتضائات بازار و فرهنگ سازمانهای یادگیرنده انتخاب شده و بطور مستمر پرورش می‌یابند

اعضای تیم

فراهانی

دفترفنی
مهندس حسینیان

مهندس حسینیان

هیات مدیره
مهندس حسینیان

مهندس حسینیان

مدیرعامل